Dominik Tymura

Dominik Tymura, kolejny wspaniały Wilk, który reprezentuje nas na turniejach taekwondo i kickboxingu na zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.
 
Domino trenuje trzeci rok, ma 9 lat i stopień 7.2 cup.
 
Dominik lubi nutkę adrenaliny i współzawodnictwo. Jeździ z nami na wszystkie turnieje, oczywiście uwielbia zdobywać medale. Nie mniej ważne są dla niego nowe znajomości, które może zawrzeć na zawodach.
 
Wataha stanowi dla niego idealne miejsce do przygotowania się do wymarzonej przyszłości. Dominik trenuje, aby dobrze walczyć i w przyszłości być dobrym żołnierzem.
 
Dominik ma na swoim koncie worek medali. Najcenniejsze są dla niego zdobycze z Pucharu Europy Mazovia Open Cup, gdzie musiał pokonać naprawdę dobrych zawodników, aby wrócić z trzema medalami: złotym i dwoma srebrnymi.
 
Marzeniem Dominika jest tak przygotować się do turnieju, aby wystąpić na nim w szczytowej formie i wrócić ze złotym medalem z każdej konkurencji.
 
Poza treningami taekwondo Dominika interesują militaria, strzelectwo, modele i wędkarstwo.
 
Zapytany o idola sportowego nie wymienił żadnego znanego nazwiska. Dominik dąży do osiągnięcia ideału, jaki sam wypracował w swoich marzeniach.