Harmonogram

Prowadzimy  trzy sekcje: Pajęczno, Mykanów, Częstochowa


PAJĘCZNO

Sala w OSP Pajęczno, ul. Strażacka 14


MYKANÓW

Hala Sportowa, ul. Słoneczna 144


CZĘSTOCHOWA

Ochotnicza Straż Pożarna – Kiedrzyn, ul. Ludowa 95


 

Pierwszy trening w Akademii Sportów Walki Wataha jest próbny (opłata za jeden trening), na drugim treningu zapisujemy na listę i przyjmuję składkę wpisową oraz miesięczną (opłata za pierwszy trening zostaje wliczona do składki miesięcznej.)

Należy zabrać ze sobą strój sportowy i wodę. Trenujemy na boso.

Zapraszamy!

 


TRENINGI W TYM SEZONIE STARTUJĄ 4 WRZEŚNIA!!!!
 
Poniżej garść ważnych organizacyjnie informacji!
 
1. Sekcja Pajęczno i Mykanów – zawodnicy, którzy już trenowali w ubiegłym sezonie stawiają się do grup zgodnie z rozpiską na harmonogramie (wiek liczymy rocznikowo, a nie według pełnej daty urodzenia). Przewidujemy drobne wyjątki – wyłącznie ze względu na wysoki poziom zawodnika, może on zostać przeniesiony do grupy wyżej pomimo, że nie kwalifikuje się jeszcze wiekowo – wszystkie takie przypadki ustalane są indywidualnie.
 
2. Częstochowa – wszyscy zawodnicy, którzy trenowali w ostatnich miesiącach ubiegłego sezonu otrzymają dziś sms z informacją, do której grupy się stawić. W Częstochowie podany na harmonogramie podział dotyczy nowych zawodników. Dla zawodników, którzy już trenowali przewidziane jest indywidualne przyporządkowanie. Wynika to z mniejszej sali treningowej i trudniejszego dla trenerów podziału podczas jednego treningu pomiędzy zawodnikami mniej i bardziej zaawansowanymi – głównie w najmłodszych grupach.
 
3. We wszystkich sekcjach trenujemy na boso, obowiązują klapki do przechodzenia po korytarzu! Zawodnicy piją WYŁĄCZNIE WODĘ NIEGAZOWANĄ. Jest to jedyny odpowiedni podczas wysiłku napój dla dzieci. Zarówno zdrowotnie, jak i w formie wyrabiania dobrego nawyku.
 
4. Prosimy pamiętać, aby CAŁOŚĆ BIŻUTERII ściągnąć dzieciom przed treningiem. Również małe kolczyki. Dozwolone są tylko opaski silikonowe – odznaki Watahy.
 
5. Z każdym sezonem robimy wszystko, aby jeszcze bardziej podnieść poziom szkoleniowy. Z tego powodu właśnie WPROWADZAMY OBOWIĄZEK POSIADANIA RĘKAWIC ORAZ SZCZĘKI DLA KAŻDEGO ZAWODNIKA po 3 miesiącach od rozpoczęcia treningów. Na przełomie września i października dostaniemy zamówienie z rękawicami, które będziecie mogli zakupić. Można to także zrobić we własnym zakresie (prosimy o kontakt, jeśli nie są Państwo pewni jakie rękawice wybrać). Zawodników, którzy trenowali w ubiegłym sezonie prosimy o jak najszybsze zaopatrzenie się w rękawice, nie musi to być jednak na pierwszy trening – do końca października można na spokojnie dokonać zakupu.
 
6. W tym sezonie, niestety jak wszędzie, otrzymaliśmy w jednej z naszych sekcji trzykrotny wzrost kosztów wynajmu sali za godzinę. W innej – wzrost o ponad 50% kwoty miesięcznej!
Zmuszeni jesteśmy zatem podnieść składkę członkowską o 10 zł.
 
Składki zatem na ten sezon wyglądają następująco:
👉150 zł/os./miesiąc
👉120 zł/wpisowe (w pierwszym miesiącu dla nowych osób)
👉140 zł/os./miesiąc (w przypadku odprowadzania minimum dwóch składek np. rodzeństwo lub rodzic i dziecko)
👉40 zł/pojedynczy trening
👉35 zł/pojedynczy trening w przypadku odprowadzania dwóch składek
👉40 zł/pierwszy trening dla nowych osób (jeśli zawodnik zapisze się do Watahy – kwota wliczana jest do składki miesięcznej)
👉120 zł/ treningi raz w tygodniu lub obecność na treningach poniżej połowy frekwencji w danym miesiącu
👉40 zł/os./ warsztaty plastyczne
👉35 zł/os./ warsztaty plastyczne (w przypadku rodzeństwa)
👉30 zł.os. / warsztaty rozciągania
 
7. Na każdy trening zawodników obowiązuje przynoszenie zeszytów/książeczek zawodników.
 
8. ZAZNACZAMY, ŻE TRENERZY BIORĄ ZA DZIECI ODPOWIEDZIALNOŚĆ WYŁĄCZNIE PODCZAS TRENINGÓW, PRZED TRENINGIEM ORAZ PO TRENINGU (na korytarzu, w szatni) ZA DZIECI ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIORĄ RODZICE!!!!
 
A tak poza tym to nie możemy się Was doczekać! Taekwon!