Zostań sponsorem

Jesteś pasjonatem sportu? Wierzysz w młodych sportowców? Imponuje Ci ambicja i wytrwałość młodych ludzi? Masz możliwość wesprzeć naszych zawodników? Zostań sponsorem Akademii Sportów Walki WATAHA.

WATAHA realizuje swoje działania dzięki składkom członkowskim zawodników oraz wsparciu gmin. Sztuki walki jednak nadal nie są niestety tak popularnym i chwytliwym sportem, aby stawiać nas na równi z grami zespołowymi w kwestii finansowania publicznego.

Pasja, ambicja, chęci i zaangażowanie młodego zawodnika to główne, ale niestety nie jedyne wytyczne jego sukcesu. Naszym zawodnikom nie brak talentu i zaangażowania. Jednak bez wsparcia finansowego lub rzeczowego nie zawsze możliwe jest pełne wykorzystanie potencjału naszych Wilków. Stroje, treningi, egzaminy, wyjazdy na zawody, seminaria, obozy – wszystko nasi zawodnicy finansują we własnym zakresie.

Jeśli chcesz wesprzeć naszych zawodników lub konkretnego zawodnika, trenerów lub całość działalności WATAHY – zapraszamy do kontaktu z zarządem. WATAHA reklamuje swoich sponsorów na wszystkich imprezach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, w których bierze udział oraz na naszych stronach internetowych i materiałach reklamowych.Wystawiamy faktury.

Magdalena Makowska-Grzyb (prezes zarządu) – tel. 519 106 036

Mateusz Grzyb (wiceprezes zarządu) – tel. 796 106 035

CHARAKTER WILKA W CIELE SPORTOWCA.