Be Fit Mazovia Open Cup, Jabłonna, 04.12.2021

 
4 grudnia 22 zawodników z Akademii Sportów Walki WATAHA wystartowało w ogólnopolskim turnieju taekwondo Be Fit Mazovia Open Cup w Jabłonnej. Tak dobrego wyniku Wataha nie uzyskała jeszcze nigdy. Z medali wróciło 100% wilczej reprezentacji, z niektórzy na podium wchodzili kilkukrotnie.
 
🐺Po raz pierwszy w historii Watahy zawodniczka otrzymała puchar dla najlepszej kadetki turnieju. Została nią Klaudia Bińczyk, która w swojej grupie wiekowej zdobyła: złoto w technikach szybkościowych, złoto w walkach semi hogo i srebro w technikach specjalnych.
 
🐺Również trzykrotnie na podium wchodziła Weronika Włodarczyk, która w juniorkach wywalczyła: srebro w walkach semi contact, brąz w walkach light contact i srebro w technikach specjalnych.
 
🐺Potrójnym medalistą został także Szymon Muskalski. Bezkonkurencyjny okazał się w walkach semi hogo kadetów. Do kolekcji dołożył dwa srebra: w technikach specjalnych i szybkościowych. Kolega z grupy i sparingpartner Szymona –
🐺 Adam Wróblewski po raz pierwszy startował w walkach ciągłych, które ukończył na trzecim miejscu.
 
🐺Adam Całusiński to przedstawiciel grupy wiekowej młodzików. Adaś zdobył brązowy medal w walkach soft stick i dwa srebra: w technikach specjalnych i szybkościowych. W tej samej grupie wiekowej wśród dziewczynek

świetnie poradziła sobie
 
🐺 Julia Pukacz, która dwa razy stawała na najwyższym stopniu podium – w technikach specjalnych i walkach soft stick. W szybkościówkach zajęła drugie miejsce.
 
🐺Po raz pierwszy w karierze złoto zdobył Mateusz Borkowski w konkurencji technik specjalnych w kategorii młodzików. Mateusz zdobył także srebro w walkach kalaki. Dwukrotnie na podium wchodził także 🐺 Bartosz Cykowski – zdobył srebro technikach specjalnych i brąz w tempówkach.
 
Bardzo cieszy wynik 🐺 Jana Pietrzyńskiego, debiutanta, który zajął dwa trzecie miejsca: w kategorii młodzików w technikach specjalnych i walkach kalaki. Jego kolega z grupy 🐺Adam Kulka dołożył kolejny brąz w konkurencji technik specjalnych.
 
🐺Mikołaj Kawecki nie miał sobie równych w walkach kalaki, a w technikach specjalnych zdobył brązowy medal. Dwoma złotami pochwalić może się🐺Mieszko Kaniowski, który był najlepszy w technikach szybkościowych i specjalnych.
Pierwszy raz w zawodach startowała także  🐺 Maria Skorpuska, która od razu sięgnęła po medal – srebro w technikach specjalnych. Również srebrny medal zdobył Franciszek Praski w konkurencji szybkościówek.
 
Najlepszy w technikach specjalnych młodzików okazał się 🐺 Dominik Klimczak. W technikach szybkościowych młodzików nie miał sobie równych 🐺Kacper Zygmunt, który dodatkowo wywalczył srebro w walkach kalaki. Podwójne złoto w kadetach zdobył🐺Arkadiusz Kawecki: w walkach kalaki i szybkościówkach. Swoje pierwsze medale zdobył także 🐺 Karol Stachera: brąz w walkach kalaki i srebro w technikach specjalnych.
 
Kolejne medale do worka Watahy wrzucił kadet🐺Bartosz Stachera: srebro w walkach semi hogo i złoto w technikach szybkościowych. Kolega z sekcji🐺 Alexios Alexopoulos wywalczył brąz w walkach semi hogo i srebro w technikach szybkościowych kadetów. W tej samej grupie wiekowej 🐺 Dawid Cykowski wywalczył srebro w walkach semi hogo.
 
Medal dołożyła także także 🐺 Evelina Datsiuk – zajęła trzecie miejsce w technikach specjalnych.
 
🐺Łącznie na 22-osobową ekipę WATAHA wywalczyła aż 42 medale.🐺
 
Wszystkim Wam gratulujemy, dziękujemy za Waszą pracę i satysfakcję, jaką nam dajecie. Serdecznie dziękujemy naszemu sędziemu i wszystkim sekundantom. Charakter wilka w ciele sportowca.