Grand Prix Polski w Kickboxingu, 23.01.2021, Mińsk Mazowiecki

 
W ubiegłą sobotę 6-osobowa reprezentacja Akademii Sportów Walki WATAHA pokonała trasę do Mińska Mazowieckiego, aby powalczyć o medale jednego z ważniejszych turniejów kickboxerskich – Grand Prix Polski.
 
Wśród zawodników byli najlepsi z najlepszych z licencjonowanych klubów Polskiego Związku Kickboxingu. Konkurencja była na najwyższym poziomie.
 
Najmłodszy z wilków okazał się najlepszy! Bartosz Cykowski rozpoczął zmagania wilczej reprezentacji, wygrywając bój o złoty medal!
 
Kolejni wojownicy dorzucili do wspólnego worka 7 medali.
 
Dawid Cykowski zdobył dwukrotnie brąz : w walkach pointfighting i walkach kick light. Igor Polak dwkurotnie wchodził na podium. Na drugim stopniu stanął po konkurencji pointfighting, natomiast na trzecim po walkach kick light. Dominik Tymura zajął drugie miejsce w walkach kick light, wracając z Mińska ze srebrnym medalem.
 
Żeńska część ekipy nie pozostała w tyle. Amelia Prus została brązową medalistką w walkach pointfighting. Weronika Włodarczyk wywalczyła srebro w walkach pointfighting i brąz w kick light.
 
Pomimo wielu obostrzeń i ograniczeń, braku publiczności, turniej zorganizowany został na najwyższym poziomie zarówno pod kątem logistycznym jak i sportowym.
 
Charakter wilka w ciele sportowca.