II Puchar Krakowa w Taekwon-do, Kraków, 19.05.2018

Nasi zawodnicy dorzucili kolejne medale do puli sukcesów ASW Watahy. W sobotę 19 maja siedmioosobowa reprezentacja naszej Akademii mierzyła się w konkurencjach Pucharu Krakowa. W zawodach udziało wzięło 161 zawodników z 4 klubów. Na konto Watahy trafiło kolejne 9 medali.

Weronika Włodarczyk wywalczyła aż 4 medale, 3 z kategorii łączonej młodziczki-kadetki i 1 w walce juniorskiej. Bezkonkurencyjna okazała się w walkach touch contact i technikach specjalnych. Z konkurencji tempówek i walki light contact w kategorii junior Weronika wróciła ze srebrnymi medalami.

Oliwier Garus zdobył brąz w technikach specjalnych kadetów.

Jan Wroński nie miał sobie równych w walkach soft stick dzieci -9 cup, zdobywając złoty medal. Dwie z walk Janek zwyciężył przed czasem przez knock out techniczny. Janek dorzucił jeszcze srebro z technik specjalnych.

Maciej Staszewski w konkurencji technik szybkościowych dzieci +9 cup zgarnął brązowy krążek.

Wiktor Usatiuk wrócił z turnieju z brązem z walk soft stick dzieci +9 cup.

W Pucharze Krakowa dzielnie walczyli także Dawid Cykowski, który był o włos od medalu z tempówkach i Bartosz Cykowski, który otrzymał medal Małego Smoka za ukończenie olimpiady sprawnościowej dla 5-ciolatków.

Wielkie gratulacje dla zawodników i podziękowania dla rodziców przesyłają Trenerzy.

W imieniu całej Akademii Sportów Walki Wataha dziękujemy panu Mikołajowi Kotowiczowi prezesowi Krakowskiego Centrum Taekwon-do i organizatorowi turnieju za zaproszenie naszych zawodników do udziału. Taekwon!