Puchar Siemianowic Śląskich, 10.10.2021, Siemianowice Śląskie

10 października Akademia Sportów Walki Wataha dotarła na zmagania o medale turnieju Puchar Siemianowic Śląskich. Zawody okazały się kolejnym sukcesem dla Wilków.

💪Rafał Kacprzak został mistrzem w technikach szybkościowych oraz wicemistrzem w walkach soft stick w kategorii wiekowej 8-latków. W tej samej kategorii wiekowej 💪 Kacper Musiał wywalczył brąz w walkach soft stick.
Wśród 6-latków najlepszy w technikach szybkościowych okazał się 💪Adam Całusiński. Adaś zdobył także brąz w technikach specjalnych.
💪Szymon Muskalski nie miał sobie równych w walkach przerywanych w grupie wiekowej 10-13 lat. Do kolekcji dorzucił także złoto w tempówkach oraz srebro w technikach specjalnych. W tej samej grupie wiekowej srebro w konkurencji technik szybkościowych zdobył 💪 Adam Wróblewski.

W walkach przerywanych medale zdobył również 💪 Bartosz Stachera, stając na 3 stopniu podium w grupie wiekowej 10-13 lat. Bartek zdobył jeszcze dwa brązowe medale: techniki szybkościowe i specjalne.
💪 Weronika Włodarczyk została mistrzynią w walkach przerywanych w kategorii wiekowej 14-17 lat. Na drugim stopniu podium w tej samej grupie wiekowej stanęła 💪 Amelia Prus. W technikach specjalnych 💪 Weronika dorzuciła srebro.

Pierwszy raz na podium stanęła także 💪 Klaudia Bińczyk, zdobywając srebro w konkurencji walk przerywanych 10-13 lat. O stopień wyżej uplasowała się nasza 💪 Rusałka Evelina Datsiuk.

Bezkonkurencyjny w walkach na pałki okazał się 💪 Miłosz Kiliańczyk (8 lat). Jego kolega z grupy 💪 Oliwier Brzozowski w konkurencji technik szybkościowych wywalczył srebro.

Z kolei w grupie wiekowej 6-latków srebrny medal wywalczył 💪Kacper Zygmunt w konkurencji walk soft stick.

Watahę reprezentowali również: Jan Kajdana, Maksymilian Jabłoński, Hanna Bacior, Mieszko Kaniowski, Adam Wróblewski, Igor Banaś, Mateusz Borkowski, Dawid Cykowski, Bartosz Cykowski, Jan Wroński, Pola Skoczylas, Kajetan Tyka, Tymon Tyka, Adam Kulka, Karol Stachera, Leon Grzyb, Matylda Grzyb, Aleksander Ociepa, Adam Jarosz.

W zawodach udział wzięło prawie 130 zawodników, zaczynając od grupy wiekowej 3-latków, a kończąc na grupie 14-17 lat. Wielkie

gratulacje dla zawodników. Serdecznie dziękujemy za pomoc organizacyjną: Weronice Włodarczyk, Amelii Prus, Jackowi Cykowskiemu, Katarzynie Bożek-Tyka.